Piatok, August 18, 2017
INTROTEXT Dámske parfémy

Dámske parfémy ...

Dámske parfémy
Pondelok, 21 November 2011 17:55

Yves Saint Laurent Elle

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Kvetinovo-ovocná dámska vôňa, navrhnutá pre mladú, mestskú a modernú ženu. Dámsky parfém Yves Saint Laurent Elle pôsobí jedinečne, originálne a príjemne. Dámsky parfém Yves Saint Laurent Elle sa v úvode predstaví sviežim akordom citróna, ktorý je zjemnený a tónmi liči a pivónie – tieto kvetinovo-ovocné tóny si vás zaručene podmania. Plynulý prechod tónov do srdca sa prejaví tlkotom pre ružu, fréziu, jazmín, ktoré sú podčiarknuté notou ružového korenia.

Pondelok, 21 November 2011 17:55

Yves Saint Laurent Belle d´Opium

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Orientálno-kvetinová dámska vôňa, navrhnutá pre sebavedomú modernú ženu. Dámska vôňa Yves Saint Laurent Belle d´Opium je nové prevedenie klasickej vône Opium. Silné zloženie tónov, medzi ktorými prichádza k neustálym kontrastom. Dámsky parfém Yves Saint Laurent Belle d´Opium sa predstaví kvetinovým tónom gardénie a opojného jazmínu. Srdce sa rozvíja na fascinujúcej note ľalie, ktorá je podčiarknutá tónmi korenia. Základom sa šíri akord santalového dreva a pačuli.

Pondelok, 21 November 2011 17:55

Versace Yellow Diamond

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Vzdušná, kvetinová dámska vôňa, úchvatná a zmyselná, zahalená luxusom, zosobnenie pravej ženskosti a sebavedomého šarmu. Dámsky parfém Versace Yellow Diamond sa v úvode predstaví žiarivým akordom citróna z diamante, obohateným o sviežosť hruškového sorbetu, ktorý je rozptýlený medzi tónmi bergamotu a neroli. Srdcom vône sa šíri nezvyčajná elegancia v podobe kvetov pomarančovníka v spojení s tónmi frézie, mimózy a lekna. Základu vône vládne zmyselnosť tónov guajakového dreva, ambry a pižma.

Pondelok, 21 November 2011 17:55

Versace Versus 2010

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(1 Hlasovať)

Kvetinovo-ovocná dámska vôňa, navrhnutá pre silnú, sebavedomú a odvážnu ženu, ktorá miluje výzvy a dobrodružstvo. Dámsky parfém Versace Versus je plný kontrastov, vyjadruje kľúčové hodnoty celej značky Versace. V úvode sa dámsky parfém Versace Versus predstaví sviežim akordom citrusov, ktoré podčiarkuje energiou nabitý kumkvát a sladký badyán. Srdce vône je luxusnou zmesou malých bielych kvietkov opojného jazmínu a ruže. Základom vône sa šíri tajomstvo v podobe akordov semien ambrette, pačuli a pižma.

Utorok, 09 August 2011 17:37

Versace Versense

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)

Spontánna a prirodzená sviežosť vône Versace Versense je zaručená prostredníctvom živých tónov Stredozemia – bergamotu a zelenej mandarínky. Inšpiráciou vône sú prírodné prvky a je určená pre sebavedomú a zmyselnú ženu. Vôňa evokuje nespútanosť prírody, pocit nespútanej voľnosti pri prechádzke čerstvým vzduchom, signalizuje čerpanie novej energie a navodzuje vnútornú rovnováhu.

Vrchné tóny v podobe božskej opuncie a citrusových plodov evokujú pocit neutíchajúcej energie. Srdce harmonizuje delikátny morský narcis v kombinácii sviežich korenistých tónov kardamónu, ktoré sú podčiarknuté intenzitou jazmínu. Elegancia a noblesa vône je obsiahnutá v základe, kde céder a santal dodávajú rovnováhu hodvábnym tónom olivovníka a pižma.

Pondelok, 21 November 2011 17:55

Versace Vanitas

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Dámska kvetinová vôňa navrhnutá pre zmyselnú ženu. Dámsky parfém Versace Vanitas v sebe zjednocuje čisté elementy, skombinované s dôrazom na ich dokonalú harmóniu. Zachytáva čaro krásy, provokuje všetky zmysly a predstavy. Dámsky parfém Versace Vanitas je zosobnením ženskej pýchy a krásy zároveň. Spája nadpozemský cit so vzrušujúcimi dotykmi. Vznáša sa v ovzduší a čarovne preniká všetkými zmyslami, ktoré jej dotvárajú skutočný rozmer. Najženskejšia časť vášho ja sa volá Venitas.

Pondelok, 21 November 2011 17:55

Versace New Woman

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Kvetinová dámska vôňa, vynikajúca svojou jedinečnosťou a sviežosťou, navrhnutá pre zmyselnú ženu, ktorá si vychutnáva každý okamih života, nebojí sa životných výziev a sebavedome kráča za splnením svojich snov. V úvode sa dámsky parfém Versace New Woman predstaví akordom sviežej rosy, ktorá je osladená šťavnatou guavou a ochladená notou čiernej ríbezle. Harmonickú bodku úvodným tónom dáva jemný dotyk vistérie.

Utorok, 09 August 2011 17:37

Versace Bright Crystal

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(6 hlasov)

Dámsky parfém Versace Bright Crystal je navrhnutý pre silnú a sebavedomú ženu, ktorá chce by žensky zmyselná a očarujúco krásna zároveň. Tak ako sa v kryštále snúbi svetelný jas, čistota a sviežosť, tak Versace Bright Crystal v sebe ukrýva sviežu pulzujúcu kvetinovú vôňu, z ktorej vyžaruje luxus a bohatstvo. Už pri prvom jemnom dotyku pohladí žiarivými tónmi yuzu, druhý dotyk je svieži prostredníctvom šťavy z granátového jablka, ktorá preteká cez mrazivé kocky ľadu.

Streda, 30 November 2011 17:09

Trussardi Inside For Woman

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(5 hlasov)

Kvetinová dámska vôňa s nádychom Orientu, navrhnutá pre ženu, ktorá vyznáva eleganciu, štýl a nevšednosť. Žena, ktorá uprednostňuje dámsky parfém Trussardi Inside naznačuje svetu, aké je jej vnútro – dáva najavo svoju zmyselnosť, hrdosť a jedinečnosť. V nezvyčajnom úvode sa dámsky parfém Trussardi Inside predstaví jedinečnou kombináciou sviežich lístkov orechov, bergamotu a ruže.

Streda, 30 November 2011 17:09

Trussardi Inside Delight

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Svieža, ovocno-kvetinová dámska vôňa, navrhnutá pre ženu, ktorá si vychutnáva každý okamih života naplno. Je bezprostredná, zábavná a veselá, plná energie, vedomá si svojej ženskej zmyselnosti. Dámska vôňa Trussardi Inside Delight je odľahčená a luxusnejšia verzia vône Trussardi Inside. V úvode sa predstaví dámsky parfém Trussardi Inside Delight sviežimi a ľahkými tónmi citróna a dule, ktoré podčiarkuje jemný akord magnólie.

Nedeľa, 04 December 2011 19:21

Thierry Mugler Womanity

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Dámska vôňa, oslava ženskosti, nový pohľad na dnešnú ženu, jej intimitu, silu, nehu a tvorivosť. Spája v sebe tri ženy, ktoré dali tejto vôni vyniknúť, pričom ani jedna sa nemusela vzdať svojej individuality. V úvode sa predstaví prvá, má nádych sladkosti, jej spontánny úsmev žiari a zvádza ako sladkosť stredomorského ovocia, ktoré je vystavené slnečným lúčom. Jemne mliečny tón s nádychom kokosu sa nesie na zmyselných tónoch figového mlieka. Druhá je božsky slaná, zastupuje jemnú a atraktívnu vôňu, ktorá sa šíri srdcom vône – zastupujú ju tóny kaviáru. Tretia, základná, sa predstavuje prostredníctvom drevitých tónov, je elegantná, zmyselná, dotvára omamnú a zmyselnú arómu, cez tóny figových listov.

Utorok, 09 August 2011 17:51

Thierry Mugler Angel woman

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(10 hlasov)

Prvý parfém z dielne Thierry Mugler. Okamžite si získal sympatie a zaradil sa medzi najobľúbenejšie vône v celom Francúzsku. Jedinečný parfém v tvare hviezdy, ktorý si vás ihneď podmaní, očarí vaše zmysly a pohltí vaše emócie. Vášmu srdcu dodá jedinečný impulz. Vo vôni Angel sa zmyselne snúbi vanilka a karamel s ovocnými a kvetinovými zložkami. Prímes cukrovej vaty vás vráti späť do detských čias, plných šťastných pocitov a zážitkov.

Utorok, 09 August 2011 17:51

Thierry Mugler Alien

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Slnečná, kvetinovo – drevitá, ambrová vôňa plná pozitívnej energie. Vyžaruje z nej mágia, mier, pozitívna energia. Alien – cudzinec, bytosť prichádzajúca z iného sveta, neobyčajná žena, ktorá je odlišná a predsa nám tak blízka. Talizman, ktorý má schopnosť oživiť nádej a rozžiariť budúcnosť. Symbolický kameň mudrcov, ktorý odhalí v každej žene jej podstatu a vnútornú krásu. Alien, celkom odlišný, otvárajúci brány nový možnostiam...

Piatok, 25 November 2011 23:05

Shiseido Zen (2007)

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Kvetinovo-drevitá dámska vôňa, navrhnutá pre ženu, ktorá je rada stredobodom pozornosti, rada zvádza opačné pohlavie, vychutnáva si závistlivé pohľady ostatných žien. Elegantný, dlhotrvajúci spirituálny dámsky parfém Shiseido Zen odhaľuje ducha východu už po generácie. Pôvodná verzia známeho parfému Shiseido Zen bola vytvorená už v roku 1964, nemala by sa však zamieňať s verziou uvedenou v roku 2000. Ide o modernú kvetinovo-orientálnu vôňa, skomponovanú za účelom navodenia harmónie, ako pri meditácii ZEN.

Utorok, 09 August 2011 17:37

SALVATORE FERRAGAMO Incanto Shine

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Svieža iskrivá ovocno – kvetinová vôňa, ktorá žiari ako pestrofarebná dúha. Incanto Shine oslovuje všetky zmysly a otvára bránu do tajomnej záhrady plnej pokušenia. Voňavá kompozícia pôsobí ako plynulá symfónia, ktorej rôznorodosť jednotlivých kvetov ešte viac umocňuje dojem veľkoleposti. Výsledkom je jedinečná vôňa s moderným nádychom, ktorá si zachováva klasickú kvalitu. Kvet jazmínu opojí zmysly jemným ovocným dotykom. Zo srdca vône vychádza korenistá ruža. Pod tónmi kože vyniká zmyselný kvet pomaranča.

Streda, 30 November 2011 17:09

Salvatore Ferragamo Incanto Charms

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Svieža, kvetinovo-ovocná dámska vôňa, navrhnutá pre romanticky založenú ženu, ktorá púta pozornosť okolia prostredníctvom svojej prirodzenosti a nenútenosti. Dámsky parfém Salvatore Ferragamo Incanto Charms predstavuje cielený útok na naše zmysly, pretože odolať tejto magickej vôni je svojim spôsobom nemožné. Otvorí brány do rozprávkového sveta, v ktorom je všetko dovolené a dámsky parfém Salvatore Ferragamo Incanto Charms nám poskytne čarovný závoj, ktorý pôsobí ako amulet. Dámsky parfém Salvatore Ferragamo Incanto Charms sa v úvode predstaví mysterióznou kombináciou esencií, z ktorých uhrančivo pôsobí vábivý akord zemolezu a fantáziou nabitá nota maracuje.

Streda, 30 November 2011 17:09

Salvatore Ferragamo Incanto Bliss

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Kvetinovo-ovocná dámska vôňa, navrhnutá pre temperamentnú ženu s bohatou fantáziou. Nadýchnite sa spoločne s dámskou vôňou Salvatore Ferragamo Incanto Bliss a nechajte sa uniesť z reality do čarovného sveta pod vodnou hladinou, na miesta, ktoré sú plné zábavy a naplnia vás pocitom šťastia. Vydajte sa do sveta, v ktorom budete šťastná a slobodná, kde sa nekladú hranice fantázii a Vy máte možnosť snívať s otvorenými očami o veciach, ktoré sú pre druhých nesplniteľné.

Streda, 30 November 2011 17:09

Ralph Lauren Romance

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Kvetinovo-drevitá dámska vôňa, plná zmyselných tónov, navrhnutá pre ženu, ktorá verí v skutočnú lásku, hľadá nehu a súdržnosť. Dámsky parfém Ralph Lauren Romance patrí k veľmi vyhľadávaným dámskym vôňam. Dámsky parfém Ralph Lauren Romance je kompozíciou pozostávajúcou predovšetkým z kvetinových zložiek, ktoré mu dodávajú výslednú romantickú vôňu. V úvode sa dámsky parfém Ralph Lauren Romance predstaví okrem kvetinových akordov pozostávajúcich z frézie, ruže, nechtíka a rumančeka aj tónmi zázvoru a a citrónu. Srdce je v opojení tónov lotosového kvetu a nočnej ľalie. Základom sa šíri tón machu, pačuli a pižma. Kombinácia týchto zložiek pôsobí vyvážene a vytvárajú jedinečnú nezabudnuteľnú vôňu.

Streda, 30 November 2011 17:09

Ralph Lauren Ralph

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(4 hlasov)

Svieža, kvetinová dámska vôňa, navrhnutá pre ženu, ktorá je zvyknutá na luxus, rada si ho dopraje, či už v obliekaní sa, alebo práve pri výbere vône. Dámska vôňa Ralph Lauren Ralph je prísľubom príjemných a romantických zážitkov, navodí spomienky na obdobie kľudných letných dní plných pohody. V úvode sa dámsky parfém Ralph Lauren Ralph predstaví sviežim akordom talianskej mandarínky, žltej frézie a nežných jabloňových lístkov. V srdci vône sa rozvíja osmanthus v spojení s nežnosťou magnólie. Základom sa šíria tóny pižma a bieleho kosatca.

Streda, 30 November 2011 17:09

Ralph Lauren Polo Sport Woman

Napísal(a)
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)

Svieža, drevitá dámska vôňa, navrhnutá pre energickú ženu, ktorá miluje šport, dobrodružstvo, adrenalín a je neustále v pohybe. Dnešná moderná žena má mnoho tvárí, dokáže pôsobiť rozličným dojmom, v závislosti od situácie. Uponáhľaná doba kladie nároky aj na ženy a sú nejak automaticky nútené do športových aktivít, aby súčasne dobre vyzerali, ale predovšetkým, aby boli v pohode. V úvode sa dámsky parfém Ralph Lauren Polo Sport Woman predstaví energickou sviežosťou akordov mäty, vodného melóna a citrusových plodov.

Začiatok
Dozadu
1
Stránka 1 z 9

Najnovšie parfémy

  • 1
  • 2
  • 3

Thierry Mugler Womanity

Comments (0) 04 Dec 2011 Prečítané: 53521

Dámska vôňa, oslava ženskosti, nový pohľad na dnešnú ženu, jej intimitu, silu, nehu a tvorivosť. Spája v sebe tri ženy,... Čítať recenziu

Hugo Boss Hugo Just Different

Comments (0) 04 Dec 2011 Prečítané: 10322

Pánska fougére vôňa, inšpirovaná základnými protikladmi mestského prostredia. Pánsky parfém Hugo Boss Hugo Just Different je dlho očakávaným nástupcom legendárnej... Čítať recenziu

Calvin Klein Euphoria

Comments (0) 04 Dec 2011 Prečítané: 11169

Orientálno-kvetinová dámska vôňa, ktorá v sebe spája akordy exotického ovocia a zvodných kvetov, s tónmi červeného dreva, ambrou a... Čítať recenziu

Overený obchod

pricemania

Magazín parfémov

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Yves Saint Laurent L’Homme

Svieža, drevitá pánska vôňa, navrhnutá pre príťažlivého elegantného muža, ktorý má rád luxus a svojim spôsobom vyznáva život bohéma. V úvode sa pánsky parfém Yves Saint Lurent L´Homme predstaví letmým bozkom citrónu v spojení s oz... Čítať recenziu

parfumerka.eu Comments (0)

21 Nov 2011 Pánske parfémy

Yves Saint Laurent La Nuit de L’Homme

Drevito-korenistá pánska vôňa, navrhnutá pre skutočného muža, hrdinu noci, ktorý na ženy pôsobí tajomným z časti temným dojmom. Vôňa je vhodná predovšetkým na večer. V úvode sa tajomstvom zahalený pánsky parfém Yves Saint Laurent ... Čítať recenziu

parfumerka.eu Comments (0)

21 Nov 2011 Pánske parfémy

Yves Saint Laurent Elle

Kvetinovo-ovocná dámska vôňa, navrhnutá pre mladú, mestskú a modernú ženu. Dámsky parfém Yves Saint Laurent Elle pôsobí jedinečne, originálne a príjemne. Dámsky parfém Yves Saint Laurent Elle sa v úvode predstaví sviežim akordom c... Čítať recenziu

parfumerka.eu Comments (0)

21 Nov 2011 Dámske parfémy

Yves Saint Laurent Belle d´Opium

Orientálno-kvetinová dámska vôňa, navrhnutá pre sebavedomú modernú ženu. Dámska vôňa Yves Saint Laurent Belle d´Opium je nové prevedenie klasickej vône Opium. Silné zloženie tónov, medzi ktorými prichádza k neustálym kontrastom. D... Čítať recenziu

parfumerka.eu Comments (0)

21 Nov 2011 Dámske parfémy

Sociálne siete

Našli ste nejakú zaujímavú recenziu? Zaujímavý parfém? Dajte o ňom vedieť na sociálnych sieťach svojim kamarátom a známym.